Hm, w sumie będzie zwięźle i na temat. Przy okazji remontu w dzidkowym pokoju (choć chyba trochę zbyt szumnie nazwałam przemalowanie ścian i przestawienie mebli) postanowiłam przygotować piktogramy z ubraniami. Samodzielnie narysowany materiał oddaję więc w Wasze ręce.

Piktogramy z ubraniami

Czy piktogramy są konieczne? Oczywiście, że nie. Czy są przydatne? Jak najbardziej, bo dziecko nie tylko wie, skąd wziąć daną rzecz, ale też gdzie ją odłożyć. Warto wydrukować ja na grubszym papierze lub zalaminować, bo zwykła kartka, nawet bez specjalnych zamysłów niszczycielskich, będzie się rwać.

Dlaczego jeszcze nie pokazuję całego pokoju? Ano dlatego, że utknęłam. Całość jest gotowa, normalnie korzystamy z pokoju, ale brakuje kilku drobiazgów, które dopiero nadadzą całości smaczku. A to trzeba się jeszcze złapać za szlifierkę, a to za maszynę, a tu jak nie wyjazd to choroba. Poczekacie jeszcze chwilę, prawda? ?

Tymczasem piktogramy z ubraniami można pobrać TUTAJ, a ja mam prośbę o podpięcie poniższego zdjęcia pod Waszego Pinteresta.

Buźka

Pin it!