DomologiaStosowana.pl – to portal z wyczerpującą treścią. Znajdziesz tutaj praktyczne wskazówki, porady, recenzje popularnych suplementów. Dowiesz się, jak czerpać energię i radość z życia, pomimo przeciwności losu, które co rusz spotykasz na swojej drodze. W trosce o Twoją kondycję fizyczną oraz psychiczną, skoncentrowaliśmy się na zagadnieniach związanych z urodą, zdrowiem oraz rozwojem osobistym.

Współczesna kobieta, to:

piękna, zaradna, seksowna, spełniona zawodowo kobieta z przystojnym mężem u boku i domkiem z ogródkiem. Bez problemu znajduje czas na shopping, ploteczki z koleżankami czy kosmetyczkę – obraz kobiety kreowany w serialach. A jaka jest rzeczywistość?  Prawda jest taka, że codzienność Cię nie oszczędza. Każdego poranka funduje Ci nowe wyzwania – nie marudzisz, działasz. Wielozadaniowość – to Twoja cecha charakterystyczna. Potrafisz robić kilka rzeczy naraz. W czasie, gdy Twój partner smacznie śpi:

  • przygotowujesz śniadanie
  • wyprawiasz dzieci do szkoły
  • czytasz najnowszy numer Newsweeka
  • sprawdzasz Facebooka
  • robisz make-up

W pracy nie zwalniasz tempa – dajesz z siebie wszystko, działasz na najwyższych obrotach. Ksero, poczta, kawa, spotkanie za spotkaniem i znów kawa. Powrót do domu to dalsza harówka – gotowanie, prasowanie, sprzątanie. I niech ktoś nam powie, że kobiety to słaba płeć – nie ręczymy za siebie!

Kobieto! Najwyższy czas, byś o siebie zadbała! 

Idealna matka, żona, kochanka, przyjaciółka, pracownica – próbujesz zadowolić wszystkich dookoła, kompletnie zapominając o sobie. Czas to zmienić. Odrobina egoizmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Nadmierne wypadanie włosów, trądzik, niskie libido, cellulit, zmarszczki, nadwaga, wahania nastrojów – z takimi przypadłościami zmaga się przepracowana kobieta. Twój organizm wysyła Ci znaki! Nie udawaj, że ich nie widzisz! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie zwolnisz tempa, dlatego proponujemy Ci gotowe rozwiązania. Specjalnie z myślą o Tobie podzieliśmy portal na kilka działów – w każdym z nich znajdziesz coś dla siebie. Dowiesz się, jak zatroszczyć się o zdrowie i ciało, a przy tym nie stracić pieniędzy. Pomogą Ci w tym bezstronne recenzje suplementów diety, kosmetyków oraz gadżetów – dzięki nim unikniesz finansowej wtopy. Dowiesz się, co kupić na:

Ty, nasza droga czytelniczko – jesteś dla nas najważniejsza. Głęboko wierzmy w to, że dzięki zamieszczonym tutaj treściom staniesz się najlepszą wersją siebie – zdrową, zadbaną, pewną siebie kobietą.