Piękne, szczupłe i zadbane – tak mówią o nas na mieście. Naszą urodą zachwyca się cały świat! Jednak tylko my wiemy, ile wysiłku i pracy nas to wszystko kosztuje. Regularne treningi, skrupulatne liczenie kalorii, szczotkowanie ciała, codzienne wyklepywanie kremów i balsamów. Nie ma co ukrywać, zajmuje to trochę czasu. Do tego dochodzą domowe obowiązki – pranie, sprzątanie, gotowanie, no i rzecz jasna – praca zawodowa. Współczesna kobieta musi być niezależna – zarabiać pieniądze. Całkiem sporo, jak na jedną osobę – prawda? Przydałaby się jakaś pomocna „dłoń”. Nie bez powodu użyłam cudzysłowu.

Cena piękna – jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć? 

Zmierzamy w bardzo niebezpiecznym kierunku. Interesujemy się podejrzanymi zabiegami medycyny estetycznej – pewnie słyszałaś o aferze z aquafilling – mówili o niej na TVN. To innowacyjna metoda powiększania piersi – przynajmniej w taki sposób przedstawiano ją kobietom, które się na nią zdecydowały. Rzeczywistość szybko zweryfikowała te zapewnienia. To śmiercionośny zabieg! Tykająca bomba! Gros pacjentek walczy o życie! Tabletki na odchudzanie z sibutraminą w składzie – one również  nie umknęły naszej uwadze. Są równie niebezpieczne co aquafilling! Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części wpisu!

Sibutramina

Cofnijmy się kilkanaście lat wstecz, a konkretnie do 1997 roku – wówczas sibutramina była w pełni legalna. Lekarze przepisywali ją pacjentom zmagającym się z otyłością. A jak jest dzisiaj? Na chwilę obecną jej zażywanie jest bezwzględnie zakazane – choć to nie narkotyk, wykazuje bardzo podobne działanie. Zanim jednak wdam się w szczegóły, chciałabym poruszyć bardzo ważną kwestię – tak, chodzi o Twoją nadwagę a może i otyłość? Okazuje się, że to prawdziwa plaga naszych czasów – zmagają się z nią nie tylko dorośli ale również dzieci, co poniekąd wydaje się całkiem logiczne. W końcu wzorce żywieniowe wynosi się z domu – łatwo zaszczepić zamiłowanie do niezdrowego jedzenia, zniechęcić do regularnej aktywności fizycznej. Patrząc na to co się dzieje w mediach, to niezły paradoks. Mamy Annę Lewandowską, Ewe Chodakowską, Qczaja – jak widać, jesteśmy obojętne na ich rady. Szkoda, bo naprawdę sensownie gadają! Gdybyśmy chociaż część ich rad wcielili w codzienność, żyłoby nam się lżej – oj zdecydowanie – podczas jednego, 60-minutowego treningu możesz spalić ponad 500 kalorii! Tymczasem Ty wolisz je skonsumować pod postacią chipsów, batoników czy innych niezdrowych przekąsek – rób tak dalej, zobaczymy dokąd Cię to zaprowadzi – z pewnością nie do domu modelek. 😉 Prędzej czy później zapukasz do drzwi lekarza. Otyłość zwiększa ryzyko zachorowania na wiele poważnych chorób! Dietetycy mówią o:

 • cukrzycy typu 2
 • osteoporozie
 • nadciśnieniu
 • miażdżycy
 • depresji
 • niepłodności
 • nowotworach

Czytaj również: Afrykańskie Mango


Sibutramina co to?

Jak już zdążyłaś się dowiedzieć, sibutramina była przepisywana osobom zmagającym się z otyłością, czyli tym u których wskaźnik BMI przekroczył wartość ≥ 27. Zanim pacjent otrzymał receptę musiał „wylegitymować” się plikiem badań, albowiem istnieje wiele przeciwwskazań do stosowania tego leku. Spójrz na poniższe zestawienie.

 • Choroby serca oraz płuc, zaburzenia psychiczne, nadczynność tarczycy, nadciśnienie, jaskra.

Byłabym zapomniała – wiek! Osoby po 65 roku życia nie mogły podjąć kuracji.

Statystyki!

Sibutramina jest jednym z najczęściej stosowanych nielegalnych związków na odchudzanie!

Sibutramina lista leków

Sibutramina występuje pod różnymi nazwami, poniżej znajdziesz listę leków zawierających ją w swoim składzie.  Zacznę od królowej matki, czyli Merdii –  cała reszta to środki odtwórcze będące zamiennikami oryginału!

 • Zelixa, Lindaxa, Lindaxa, Afibron, Reduce.

Nie sposób nie wspomnieć o nielegalnych suplementach, czyli tabletkach Meizitang oraz Lida – swojego czasu było o nich naprawdę głośno!


Czytaj również: Tabletki na odchudzanie 2Be Slim


Sibutramina działanie

Sibutramina oddziałuje na neuroprzekaźniki zlokalizowane w mózgu – substancje chemiczne, umożliwiające komunikację między nerwami – serotonina, noradrenalina, dopamina. C17H26ClN zaburza ten proces, zmieniając w ten sposób sposób funkcjonowania i interakcji nerwów, dzięki czemu pacjentowi o wiele łatwiej wytrwać na diecie.

 • Traci apetyt, przestaje myśleć o niezdrowych przekąskach
 • Czuje się ciągle syty

Oprócz tego sibutramina usprawnia przebieg termogenezy – spalania tkanki tłuszczowej, co oczywiście znajduje swoje odzwierciedlenie w spektakularnych spadkach wagi i…… kiepskim samopoczuciu! Ten lek ma zdecydowanie więcej wad niż zalet. Może doprowadzić do licznych konsekwencji zdrowotnych!


Sibutramina bezpieczny zamiennik

Zamiast interesować się niebezpiecznymi metodami odchudzania, zapukaj do drzwi dietetyka lub rozważ zakup naturalnego spalacza tłuszczu – Silvets. Sprawdź, jak wpłynie na Twoją wagę:

 • zmniejszy apetyt
 • przyspieszy metabolizm
 • spali nadmiar tkanki tłuszczowej

Silvets to przebadany, całkowicie bezpieczny środek – do tej pory żadna z kobiet nie doświadczyła skutków ubocznych. Naturalna formuła roślinna wzbogacona o dodatek l-karnityny. To niezwykle cenny aminokwas, świetnie wspomaga odchudzanie – o czym zresztą sama się przekonasz. Nie zwlekaj, zamów już dziś i dołącz do grona szczupłych pewnych siebie koleżanek!


Sibutramina skutki uboczne

Mam ciarki jak to czytam, a co dopiero jakbym miała tego wszystkiego doświadczyć! Co gorsza, działania niepożądane występują niezwykle często! Doświadcza ich, co drugi pacjent – jak widać, naprawdę trudno znaleźć się w gronie szczęśliwców. Spójrz z czym przyjdzie Ci się zmierzyć!

 • Wahania nastrojów
 • Silne pobudzenia
 • Sztywność mięśni oraz stawów
 • Wysokie ciśnienie
 • Ból w klatce piersiowej
 • Duszności
 • Zaburzenia widzenia
 • Drżenie rąk
 • Nerwowość
 • Bezsenność

Tylko nie pisz mi proszę w komentarzu, że dalej zastanawiasz się nad tym, skąd skołać sibutraminę… Owszem, powiem Ci gdzie ją kupić, jednak tylko i wyłącznie po to, aby Cię przestrzec!

Sibutramina cena, gdzie kupić?

Sibutraminę można dostać na czarnym rynku. Oczywiście jest sprzedawana pod kryptonimem – chińskie ziółka i te sprawy. Policja walczy ze sprzedawcami nielegalnych podróbek, co rusz zamyka kolejnych. Chcesz wiedzieć, na ile handlarze wyceniają Twoje życie? 200 złotych! Trzymaj się od tych typów z daleka!


Czytaj również: Sliminazer


Pamiętaj!

Ludzie sprzedający te leki to przestępcy!

Sibutramina opinie

Opinie lekarzy nie pozostawiają żadnych wątpliwości: sibutramina szkodzi, a w niektórych przypadkach nawet zabija!

Sibutramina zamiennik

Zamiast rozglądać się za podejrzanymi tabletkami, spójrz na swój talerz – codzienny styl życia. Odpowiedz sobie na jedno zasadnicze pytanie: czy naprawdę jesteś fair? Ćwiczysz, dbasz o jakość posiłków, czy może podjadasz po kątach? Lenisz się cały dzień na kanapie? No właśnie.. W taki oto prosty sposób udało nam się zlokalizować przyczynę Twoich problemów z wagą!

 • Żywisz się śmieciowym jedzeniem, nie uprawiasz sportu.

Czas porzucić złe nawyki! Podkręcić tempo!

Jak schudnąć? 

Istnieje mnóstwo metod odchudzania. Odnoszę jednak wrażenie, że Ciebie interesują tylko te niezdrowe – głodówki, restrykcyjne diety, podejrzane tabletki. Tymczasem cel można osiągnąć zdecydowanie prościej, zdrowiej! Wystarczy jeść mniej i ruszać się więcej! To naprawdę działa, spróbuj a sama się przekonasz!