W obliczu trwającej pandemii COVID-19 [1]Coronaviridae Study Group of the International Committee on Taxonomy of Viruses, The species Severe acute respiratory syndrome-related coronavirus: classifying 2019-nCoV and naming it SARS-CoV-2, … Continue reading, większość z nas funkcjonuje w stanie chronicznego napięcia! Stres pojawia się nie tylko na skutek lęku o zdrowie własne czy bliskich, ale również o przyszłość! Ponad połowa pracujących Polaków obawia się utraty zatrudnienia! Ba! Jesteśmy przekonani o tym, że w obecnej sytuacji będzie nam o wiele trudniej znaleźć nową posadę! Co jeszcze budzi nasz niepokój? Nieustannie zmieniające się obostrzenia! Zamknięcie dotknęło nas bardziej niż sam wirus — wynika z opinii psychologów. W minionym roku odnotowano zdecydowanie większą liczbę zachorowań na depresję,  zaburzenia lękowe i nerwowe [2]J. Rybakowski, S. Pużyński, J. Wciórka: Psychiatria. T. 2. Wrocław: Elsevier Urban & Partner, 2010, s. 305–375. ! Jak odnaleźć harmonię? Jak nie dać się chandrze? Nie ma szybkich rozwiązań dających trwałe efekty, choć są rozwiązania proste, takie jak Restilen.

Restilen coś więcej niż zwykłe tabletki!

Restilen to coś dla ducha i ciała. Kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych, witamin i minerałów stworzona z myślą o osobach przytłoczonych współczesnym tempem życia — przemęczonych, zapracowanych, dążących do uzyskania równowagi psycho-fizycznej. W swoim składzie zawiera m.in. ashwagandhę — jedno z najbardziej znanych i cenionych ziół w medycynie ajurwedyjskiej [3]Poprawia samopoczucieWorld Health Organization. Regional Office for South-East Asia., Traditional herbal remedies for primary health care, New Delhi: World Health Organization, Regional Office for … Continue reading!

 • Dodaje energii
 • Wspiera organizm w walce ze stresem
 • Redukuje zmęczenie
 • Koi nerwy
 • Pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę

Restilen dla kogo będzie odpowiedni?

Stres, jak donoszą specjaliści, jest prawdziwą zmorą naszych czasów! Szkodzi nie tylko naszej psychice — nieustana gonitwa myśli, lęk, niepokój, ale i ciału — ucisk w klatce piersiowej, kołatanie serca, bezsenność, omdlenia, problemy z pamięcią i koncentracją, nadmierne wypadnie włosów, trądzik, wzdęcia, zaparcia, biegunki. A to dopiero wierzchołek góry lodowej! W naszym ciele rozgrywa się prawdziwa wojna! Hormony szaleją! Nadnercza zaczynają produkować adrenalinę, noradrenalinę i kortyzol. Efekt? Zaburzenia miesiączkowania u kobiet, spadek libido u mężczyzn, zmiany w sylwetce — nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach twarzy, szyi i karku. Odporność organizmu spada, pojawiają się infekcje. Domyślasz się pewnie, że na dłuższą metę taki stan jest niezwykle obciążający — mocno rzutuje na naszą codzienność. Dlatego należy działać jak najszybciej!

Restilen test. Sprawdź, czy stres jest obecny w Twoim życiu!

Przed Tobą kilka pytań, odpowiadając na nie szczerze możesz sprawdzić z jakim typem stresu się zmagasz!

 1. Czy żyjesz intensywnie i szybko?
 2. Czy jakość Twojego życia w ostatnim miesiącu spadła?
 3. Czy miewasz problemy ze snem?
 4. Czy czujesz, że Twoje ramiona i barki są spięte?
 5. Czy odczuwasz wewnętrzną złość i irytację?
 6. Czy często kłócisz się z bliskimi?
 7. Czy trudno Ci się skupić?
 8. Czy miewasz problemy z pamięcią?
 9. Czy odczuwasz wzmożone łaknienie?
 10. Czy czujesz nieustanny niepokój?

Twierdzące odpowiedzi to sygnał, że należy przyjrzeć się swojej codzienności. Chociaż zmiana dotychczasowego stylu życia może być trudna i kosztować sporo wysiłku. Mimo wszystko naprawdę warto podjąć ten krok. Dzięki niemu można nie tylko poprawić ogólne samopoczucie i kondycję, ale również zredukować stres! Co się na niego składa? Restilen to jeden z wielu elementów. Oprócz niego należy zadbać o dietę, regularną aktywność fizyczną, sen. Podpowiemy Ci, jak to zrobić z głową!


Polecamy: Wpływ aktywności fizycznej na poziom stresu


Restilen jako element walki ze stresem!

Restilen nie zniweluje szkodliwych warunków środowiskowych, nie zamieni znienawidzonego szefa w anioła, nie zastąpi zdrowego jadłospisu czy odpowiedniej ilości snu, ale może pozytywnie wpłynąć na nasz organizm i zredukować negatywny wpływ stresu [4]Heszen, Sęk (2007) Psychologia zdrowia. Warszawa: PWN! Uspokoi skołatane nerwy, usprawni pamięć i koncentrację, przegoni melancholię. Przyniesie ukojenie i relaks, zredukuje zmęczenie, doda energii i poprawi nastrój. Szczególnie cenią go sobie pracownicy umysłowi, właściciele własnych biznesów, uczniowie i studenci. Posiada bezpieczny i zrównoważony skład. Stanowi unikalne połączenie witamin, minerałów, naturalnych ekstraktów roślinnych. Całość wzbogaca dodatek ashwagandy — królowej adaptogenów [5]Ashwagandha – działanie, dawkowanie, przeciwwskazania, skutki uboczne, medonet.pl [dostęp 2021-02-03].. To jedna z najlepiej przebadanych roślin leczniczych! Jak działa i czego możemy się po niej spodziewać? Szczegóły poniżej!

Restilen skład, który działa!

Restilen to unikatowa mieszanka, która podczas trwających dwa miesiące testów została okrzyknięcia potentatem spokoju i dobrego nastroju. W opinii respondentów (grupa 40 osób w wieku 18-60lat) działa na kilku poziomach — niweluje objawy żołądkowo-jelitowe, bezsenność, napięcie, lęk i niepokój. Dodatkowo wspomaga sprawność intelektualną!

 • Ekstrakt ze skórki pomarańczy — działa kojąco na układ nerwowy [6]Bogusław Kazimierz Gołąb: Anatomia czynnościowa ośrodkowego układu nerwowego. Wyd. 5. Warszawa: Wydawnictwo Lekarskie PZWL, 2004.! Redukuje napięcie i niepokój, pozwala odzyskać równowagę emocjonalną i spokój!
 • Ashwagandha — działa normalizująco! Chroni komórki układu nerwowego przed szkodliwym działaniem stresu. Posiada również silne właściwości antydepresyjne, które potwierdziły sześciotygodniowe badania  na Uniwersytecie Pensylwanii. U zażywających ją osób zaobserwowano znaczącą poprawę samopoczucia, pamięci i koncentracji!
 • Ekstrakt ze słupków szafranu — wspomaga trawienie, działa zbawiennie na układ pokarmowy i jelita! Troszczy się również o układ nerwowy — uspokaja, koi nerwy, poprawia nastrój.
 • Sok z melona — zawiera substancje regulujące ciśnienie krwi. Wspomaga pracę nerek i jelit! Przeciwdziała wzdęciom, zapobiega gromadzeniu się wody w organizmie i dokuczliwej opuchliźnie!
 • Liście herbaty chińskiej — wykazują silne właściwości przeciwutleniające, niwelują szkodliwe działanie wolnych rodników [7]M.J. Graham, S.M. Freier, R.M. Crooke, D.J. Ecker i inni. Tritium labeling of antisense oligonucleotides by exchange with tritiated water. „Nucleic Acids Res” — substancji aktywizujących się pod wpływem stresu.
 • Magnez — jest  kofaktorem — czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesów biochemicznych. Jego niedobory mogą skutkować wszelakiej maści problemami, takimi jak: stany lękowe, rozdrażnienie, bezsenność. Związek między niskim poziomem magnezu, a stresem jest mocno zauważalny!
 • Kompleks witamin z grupy B — pozytywnie oddziałuje na układ nerwowy i metabolizm komórkowy. Dodaje energii, wspomagają pamięć i koncentrację, pozytywnie wpływa na pracę mózgu!

Restilen jak stosować, żeby widzieć rezultaty?

Restilen może pomóc pod warunkiem, że będzie stosowany w połączeniu ze zdrowym stylem życia! Nie zastąpi odpowiedniej ilości snu, aktywności fizycznej czy odpowiednio zbilansowanej diety! Zmiana nawyków jest w zasięgu Twojej ręki. Sprawdź, jak jej dokonać! Zapoznaj się z listą zasad!

 • Pełnowartościowe śniadanie — dzień rozpocznij od zjedzenia pełnowartościowego i sycącego śniadania! Jeśli nie masz pomysłu, skorzystaj z naszych propozycji! Kanapki z ciemnego pieczywa i chudej wędliny, owsianka z owocami, omlet z masłem orzechowym i bananem, jajecznica, szakszuka.
 • Regularne posiłki — nie dopuszczaj do uczucia głodu! Nieregularne posiłki sprzyjają gromadzeniu się tkanki tłuszczowej, obniżają tempo przemiany materii, stymulują produkcję kortyzolu — hormonu stresu [8]K. Chandrasekhar, Jyoti Kapoor, Sridhar Anishetty, A prospective, randomized double-blind, placebo-controlled study of safety and efficacy of a high-concentration full-spectrum extract of … Continue reading!
 • Dbaj o różnorodność — pamiętaj o tym, aby Twój talerz był kolorowy! Włącz do diety warzywa, owoce, nasiona, ciemne pieczywo, chude mięso, ryby. Unikaj produktów wysokoprzetworzonych —  słodyczy, fast-foodów, zupek chińskich, gotowych sosów!
 • Nawadniaj — powinieneś wypijać minimum 1,5 l wody dziennie! Odpowiednie nawodnienie umożliwia prawidłowe funkcjonowanie organizmu, w tym również układu nerwowego!
 • Wprowadź regularną aktywność fizyczną — sport poprawia wydolność organizmu, dotlenia mózg, pozytywnie wpływa na nastrój!
 • Zadbaj o relaks —  znajdź czas tylko dla siebie. Długa kąpiel w wannie, wieczór z książką, wizyta u kosmetyczki, rozmowa z przyjaciółką — możliwości jest wiele!
 • Wysypiaj się — poświęć odpowiednią ilość godzin na nocny odpoczynek! Sen obniża poziom stresu, usprawnia pracę mózgu, redukuje napięcie.
 • Porzuć nałogi — używki takie jak papierosy czy alkohol mają fatalny wpływ na nasze zdrowie! Zwiększają ryzyko rozwoju wielu chorób, a jakby tego było mało, stymulują wydzielanie kortyzolu i adrenaliny.

Pamiętaj o tym, aby zmiany wprowadzać stopniowo — spokojnie i bez emocji!


Sprawdź koniecznie: Cztery sprawdzone sposoby na przesilenie jesienne!


Restilen opinie lekarzy i Internautów 2021!

Restilen to produkt znany i lubiany nie tylko w środowisku medycznym! Został bardzo dobrze przyjęty na rynku. Poprawia wydolność, dodaje energii, niweluje stres. Zawiera składniki o udokumentowanym działaniu, co oczywiście przekłada się na jego  skuteczność — zdecydowana większość konsumentów zamierza go kupić ponownie!!

Genialny produkt! Miałam ostatnio dużo stresu, nie mogłam się na niczym skupić, męczyły mnie problemy z zasypianiem. Po tygodniu stosowania Restilen zauważyłam ogromną poprawę! Jestem o wiele spokojniejsza, nie budzę się w nocy. 

Anita

 

Zarwane noce, nieustanny pęd — praca na dwa etaty to nie lada wyzwanie. Dzięki tabletkom Restilen udało mi się pogodzić nadmiar obowiązków z życiem prywatnym. Odkąd go zażywam, jestem zdecydowanie mniej zestresowana. Lepiej śpię, nie budzę się w nocy, jestem zdecydowanie spokojniejsza, co oczywiście znajduje odzwierciedlenie w relacjach z najbliższymi.

Karolina


Sprawdź: Ile dni do wiosny 2021? Przygotuj ciało na sezon!


Czy warto zamówić Restilen?

Zdrowie psychiczne jest często bagatelizowane, a to właśnie na jego barkach spoczywa kondycja całego organizmu. Warto poświęcić mu czas i uwagę. Odpowiednio wcześnie zauważane objawy, minimalizują ryzyko rozwoju depresji i wielu innych chorób! Warto przyjrzeć się swojej codzienności z bliska i wprowadzić pewne modyfikacje — zadbać o dietę, regularną aktywność fizyczną, sen, odpoczynek i suplementację!

Przypisy:

Przypisy:
1 Coronaviridae Study Group of the International Committee on Taxonomy of VirusesThe species Severe acute respiratory syndrome-related coronavirus: classifying 2019-nCoV and naming it SARS-CoV-2, „Nature Microbiology”, 5 (4), 2020, s. 536–544
2 J. Rybakowski, S. Pużyński, J. Wciórka: Psychiatria. T. 2. Wrocław: Elsevier Urban & Partner, 2010, s. 305–375. 
3 Poprawia samopoczucieWorld Health Organization. Regional Office for South-East Asia.Traditional herbal remedies for primary health care, New Delhi: World Health Organization, Regional Office for South-East Asia, 2010
4 Heszen, Sęk (2007) Psychologia zdrowia. Warszawa: PWN
5 Ashwagandha – działanie, dawkowanie, przeciwwskazania, skutki uboczne, medonet.pl [dostęp 2021-02-03].
6 Bogusław Kazimierz Gołąb: Anatomia czynnościowa ośrodkowego układu nerwowego. Wyd. 5. Warszawa: Wydawnictwo Lekarskie PZWL, 2004.
7 M.J. Graham, S.M. Freier, R.M. Crooke, D.J. Ecker i inni. Tritium labeling of antisense oligonucleotides by exchange with tritiated water. „Nucleic Acids Res”
8 K. ChandrasekharJyoti KapoorSridhar AnishettyA prospective, randomized double-blind, placebo-controlled study of safety and efficacy of a high-concentration full-spectrum extract of ashwagandha root in reducing stress and anxiety in adults, „Indian Journal of Psychological Medicine”, 34 (3), 2012, s. 255–262