środa, 22 stycznia, 2020
Wolny czas

KONKURS „CHWILE W DOMU”

153views

Hej, razem z Olą Jędrzejczak – fotografką znaną jako „Chwile w kadrze” zapraszam na konkurs, w którym możesz wygrać mini sesję zdjęciową. Przed zgłoszeniem się przeczytaj, proszę poniższy regulamin, ponieważ tylko zgłoszenia zgodne z nim będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców. Czekamy na Twoją odpowiedź. Powodzenia!

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorami konkursu są strony „Chwile w kadrze” i „Domologia Stosowana”.
 2. Konkurs przeznaczony jest dla osób będących jednocześnie fanami stron “Chwile w kadrze” i „Domologia Stosowana” na facebooku (poprzez słowo fan rozumie się osobę, która polubiła stronę na facebooku ze swojego profilu prywatnego). Pod uwagę nie będą brane zgłoszenia dokonane z fan stron.
 3. Konkurs trwa od 29.09.2016 do 07.10.2016 godz. 23:59. Rozwiązanie konkursu nastąpi do dnia końca dnia 10.10.2016.
 4. Zadanie konkursowe – pod wpisem konkursowym zamieszczonym na na profilu „Chwile w kadrze” lub „Domologia Stosowana” należy zamieścić komentarz z dokończeniem zdania: „Moje najpiękniejsze chwile w domu to…”.
 5. Nagroda. Do wygrania jest mini sesja zdjęciowa wykonana przez „Chwile w kadrze”. Sesja odbędzie się na terenie Warszawy lub bliskich okolic. W pakiecie zwycięzca otrzyma 10 zdjęć w formie cyfrowej oraz odbitki w formacie 15×21. Sesja musi się odbyć do końca 2016 roku.
 6. Zwycięzcę wybierze komisja składająca się z przedstawiciela stron „Chwile w kadrze” i „Domologia Stosowana”. Oceniana będzie kreatywność odpowiedzi.
 7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym wpisie opublikowanym w dniu 10.10.2016. Jednocześnie tego samego dnia do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość prywatna z informacją o wygranej. Zwycięzca ma 3 dni na potwierdzenie chęci odebrania nagrody oraz przesłanie danych do kontaktu. Po upływie tego czasu zostanie ogłoszony kolejny zwycięzca.
 8. Każda osoba może zamieścić jeden komentarz konkursowy
 9. Odbiór nagrody może nastąpić jedynie na terenie Warszawy lub bliskich okolic do dnia 31.12.2016 r.. „Chwile w kadrze” i zwycięzca wspólnie ustalą odpowiadający obydwu stronom termin.
 10. Zgłoszenie udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 11. Nagroda nie podlega wymianie na jej równowartość pieniężną.

A oto efekt naszej sesji zdjęciowej z Olą. Było fantastycznie! Serdecznie zapraszamy i czekamy na wszystkie zgłoszenia do konkursu!

4 komentarze

 1. Ola uwieczniała nasze rodzinne chwile już dwukrotnie i wiem, że to nie koniec ? Serdecznie polecam tę przygodę.

 2. Ale fajowy konkurs ? szkoda, że tak daleko ode mnie i nie mogę się zabawić! ? Trzymam kciuki za uczestników Aniu ?

Leave a Response