Białko — podstawowy budulec włosów! Nieprawdą jest, że jego źródłem są tylko produkty odzwierzęce! Masa roślin skrywa w sobie potrzebne nam proteiny! Soczewica, fasola, soja i rzecz jasna groszek, który choć z wyglądu jest bardzo niepozorny, skrywa w sobie niesamowitą siłę[1]Larson-Meyer, D.E. (2018). Ch. 14: Optimizing Performance on a Vegetarian Diet. Vegetarian Nutrition and Wellness. W.J. Craig. New York, CRC Press. p. 303-319! Powinien zainteresować się nim każdy, kto chce zadbać o kondycję swojej czupryny! Co jest w nim takiego wyjątkowego? AnaGain Nu — ulubieniec branży beauty! Popularny składnik odżywek, szamponów, masek i suplementów diety! Najnowszy pielęgnacyjny trend!


Polecamy: Nadmierne wypadanie włosów po ciąży. Jak sobie radzić?


Czym jest AnaGain Nu?

AnaGain Nu to innowacja pozyskiwana z pędów ekologicznego groszku! Zawiera wiele cennych dla naszych włosów składników, co czyni ją wyjątkowo skuteczną w walce z nadmiernym wypadaniem oraz wieloma innymi problemami — łupieżem, atopowym zapaleniem skóry, łuszczycą! Szczegóły poniżej!

AnaGain Nu dla kogo będzie odpowiedni?

AnaGain Nu to jeden z najcenniejszych skarbów, jaki podarowała nam Matka Natura. Może być stosowany wspomagająco w celu uzupełnienia ewentualnych niedoborów pokarmowych oraz chęci poprawy kondycji włosów, skóry i paznokci. Najlepsze efekty przynosi wówczas, gdy jest stosowany w połączeniu ze zdrową i zbilansowaną dietą!


Dowiedz się: Czy kozieradka zapobiega wypadaniu włosów?


AnaGain Nu mały wielki ekstrakt

Ekstrakt AnaGain Nu jest bogaty w witaminy, minerały, przeciwutleniacze, l-argininę. Bardzo dobrze przyswajalny przez organizm! Wpływa pozytywnie nie tylko na wygląd włosów, ale również skóry i paznokci!

  • Witaminy z grupy B — wzmacniają włosy na całej długości, dzięki czemu nie tylko niwelują problem nadmiernego wypadania, ale i rozdwojonych końcówek!
  • L-arginina — działa analogicznie do minoxidilu — substancji stosowanej w leczeniu łysienia andorgenowego[2]Sobstyl, M., Tkaczuk-Wlach, J., & Jakiel, G. (2010). Diagnostyka hormonalna lysienia kobiet. Przeglad Menopauzalny14(1), 52! Rozszerza naczynia krwionośne, stymuluje wzrost włosa.
  • Witamina E — znajduje szerokie zastosowanie w pielęgnacji włosów, skóry i paznokci. Zresztą, nie bez powodu nazywa się ją witaminą piękności[3]Esteves S., Agrawal A.: Novel concepts in male infertility. Int. Braz. J. Urol. 2011; 1: 5–15.! Działa na naprawdę wielu płaszczyznach! Nawilża, wygładza, odżywia, odbudowuje!
  • Białko — stanowi podstawowy budulec włosów, jest niezbędne do ich wzrostu! Ponadto chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych!

AnaGain Nu na nadmierne wypadanie włosów i nie tylko!

AnaGain Nu działa na kilku, jak nie kilkunastu płaszczyznach! Intensywnie wzmacnia, regeneruje ich strukturę, ogranicza ich łamliwość i skłonność do wypadania. Pomaga przywrócić włosom zdrowy i piękny wygląd!

  • Regeneracja — AnaGain Nu doskonale wzmacnia włosy przesuszone ze skłonnością do nadmiernego wypadania! W widoczny sposób poprawia ich kondycję, chroniąc jednocześnie przed powstawaniem nowych uszkodzeń.
  • Zahamowanie nadmiernej utraty włosów — AnaGain Nu korzystnie wpływa na kondycję mieszków włosowych! Wzmacnia je, odżywia, dotlenia, zapobiegając tym samym nadmiernemu wypadaniu!
  • Redukcja łupieżu, stanów zapalnych — AnaGain Nu skutecznie łagodzi łupież oraz towarzyszące mu nieprzyjemne symptomy — łojotok, świąd, pieczenie, zaczerwienienie skóry. Wykazuje silne działanie antyoksydacyjne! Przeciwdziała rozwojowi szkodliwych wirusów i bakterii!
  • Wzmocnienie koloru — AnaGain Nu chroni naturalny kolor włosów, zapobiega przedwczesnemu siwieniu! Ponadto pielęgnuje i odżywia!

Poznaj: Właściwości soli morskiej i jej wpływ na wypadnie włosów u kobiet!


AnaGain Nu badania na grupie kobiet. Sprawdź wyniki! 

Skuteczność ekstraktu z kiełków zielonego groszku została potwierdzona licznymi badaniami! Poniżej szczegóły jednego z nich!

  • Grupę badawczą stanowiły kobiety w wieku 20-45 lat zmagające się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Po wdrożeniu AnaGain Nu do pielęgnacji aż 80% z nich zaobserwowało poprawę kondycji skóry głowy i związane z tym stanem liczne profity — redukcja łupieżu, szybszy wzrost, niesamowita objętość i blask! Wszystko to w zaledwie dwa miesiące! Większość pań zdeklarowała chęć kontynuowania kuracji!

AnaGain Nu — występowanie, źródła. Gdzie szukać?

AnaGain Nu to składnik wielu odżywek, szamponów, maseczek dedykowanym słabym i nadmiernie wypadającym włosom. Najlepsze rezultaty przynoszą jednak tabletki, które w przeciwieństwie do kosmetyków działają na cebulki od wewnątrz, a nie jedynie od zewnątrz. Poniżej prezentujemy listę polecanych preparatów!

  • Locerin, Seboradin, Folisin.

AnaGain Nu jak stosować, żeby widzieć efekty?

Bez względu na to, czy zdecydujemy się na zakup specjalistycznych kosmetyków czy tabletek z AnaGain Nu w składzie, musimy pamiętać o regularności! Pozytywnie rezultaty można zaobserwować po 2-3 miesiącach stosowania!

Podsumowanie

Należy pamiętać o tym, że kondycja naszych włosów jest uzależniona od wielu czynników! Chcąc o nią zadbać, musimy namierzyć przyczynę! Łupież, łojotokowe zapalenie skóry głowy, niedobory witamin i minerałów — to właśnie one najczęściej zaburzają prawidłowy wzrost! Nie bez znaczenia są również wszelkiego rodzaju zaburzenia hormonalne związane chociażby z rozregulowaną pracą tarczycy czy też niedawno przebytą ciążą. Im szybciej uda nam się to ustalić, tym większe szanse na sukces!

Przypisy:

Przypisy:
1 Larson-Meyer, D.E. (2018). Ch. 14: Optimizing Performance on a Vegetarian Diet. Vegetarian Nutrition and Wellness. W.J. Craig. New York, CRC Press. p. 303-319
2 Sobstyl, M., Tkaczuk-Wlach, J., & Jakiel, G. (2010). Diagnostyka hormonalna lysienia kobiet. Przeglad Menopauzalny14(1), 52
3 Esteves S., Agrawal A.: Novel concepts in male infertility. Int. Braz. J. Urol. 2011; 1: 5–15.